377A9119

Looja

Paljud peaksid mind tõenäoliselt vähemalt veidi hulluks, kui ma väidaks, et ma olen Jumal. Ja neil oleks õigus, ma olengi hull – hullult teadlik. Meil on neli miljardit aastat kestnud evolutsiooni kõige võimsama organi kõige võimsam versioon. Disainitud samade põhimõtete alusel, mis toimetavad kogu universumi kellamehhanismis. Kuna osa ei saa erineda tervikust, peab olema minus sama kvaliteediga võime, mis kosmilisel skaalal sütitab tähti ja joonistab orbiite. See võime on kasutada oma aju, et valida mõelda ideedest, mille ajendil käivitada tegevusi, millest kujunevad harjumused kasvavad aja jooksul oskusteks ja arusaamisteks, et anda seni vormituna seisnule kuju. Me oleme piiritu tarkuse elavad templid. See ei ole uus avastus ega suur saladus, aga kuna sellise materjali omaks võtmine ja praktiseerimine nõuab arhitektuurimonumentidega võrreldavaid teadmisstruktuure, tõusevad vaid vähesed oma latentse võimekuse kõrgusele ja õpivad ennast väljendama sellele vastavalt.

Jätan siia selle laulu. Kuulasin just isegi ja selles valguses pole mingi üllatus, et 18 kuud peale selle laulu kirjutamist, kirjutasin siia seinale sellise sissekande.

0 0 häält
Hinda postitust
Subscribe
Teavita
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
0
Mis mõtteid Sinul tekkis? Pane kirja!x
()
x

Kasutame sellel veebisaidil küpsiseid, et tagada veebisaidi nõuetekohane toimimine ja pakkuda sulle parimat võimalikku kasutajakogemust.